"Боруссія" М - "Шахтар" 4:0. Черговий провал "гірників" в єврокубках

Донеччани вдруге крупно поступилися "жеребцям" з Гладбаха.

В рамках четвертого туру Ліги Чемпіонів "Шахтар" приїхав у гості до "Боруссії" з Менхенгладбаха. "Гірники" хотіли взяти реванш за поразку в Україні, але на ділі знову крупно поступилися, нічого толком не придумавши в атаці. Про це повідомляє APnews.

Боруссія М: Зоммер, Вендт - Ельведі - Гінтер - Лайнер, Нойхаус (Закаріа, 69) - Крамер, Тюрам (Траоре, 84) - Штіндль (Бенеш, 81) - Лазаро (Херманн, 69), Емболо (Плеа, 69).

Шахтар: Пятов, Матвієнко - Бондар - Кривцов - Додо, Степаненко - Патрік (Майкон, 81) - Марлос (Антоніо, 71), Соломон (Фернандо, 59) - Тете, Мораес.

Другий матч, як і перший, набагато активніше почали гравці "Боруссії". Різниця була лише в тому, що "гірникам" вдалося не пропустити на самому початку поєдинку. Але свої голи в першому таймі господарі все одно забили. Спочатку Сергій Кривцов привіз пенальті, який упевнено реалізував Штіндль, а потім Ельведі скористався помилкою "гірників" при розіграші кутового.

А в самому кінці першого тайму швейцарець емболії, який до цього встиг "запороти" кілька небезпечних моментів, забив гол-красень - у воротарському ударом через себе. Пятов був безсилий. Другий тайм "Боруссія", яка і в перші 45 хвилин не форсувала події, провела в автоматичному режимі, але навіть так, замінивши всю лінію нападу, німці забили четвертий гол - відзначився крайній захисник Вендт.

4:0 - і "Боруссія" закріпилася на першому місці в групі В, а "Шахтар" тепер повинен намагатися відбирати очки у "Реала" і "Інтера", щоб не вилетіти з єврокубків зовсім.