"Борщ наш!". Michelin виправив реліз, в якому назвав борщ російською стравою

"Борщ наш!". Michelin виправив реліз, в якому назвав борщ російською стравою
Читать на русском

Крім того, гід Michelin прийняв запрошення розпочати роботу з київськими ресторанами.

Інспектори легендарної компанії Michelin виправили свій реліз, у якому український борщ було названо "частиною російської кухні".

Про це APnews пише з посиланням на заяву Посольства України у Франції.

У відомстві заявили, що представники Мішлену вибачились за "гастрономічну необачність".

"І про борщ. Вчора, отримавши новину про запуск Мішленівського гастрогіду по московським ресторанам, у яких готують український борщ, ми довго спілкувались із нашими контактами у Groupe Michelin. Розмова була конструктивною. Від керівництва компанії отримали вибачення за "гастрономічну необачність з неочікувано політичною конотацією". Первинну версію прес-релізу, у якій йшлося про "емблематичні національні перші страви російської кухні - борщ та рассольнік", після звернення посольства виправлено", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тепер "на кулінарній сцені в Росії пропонують овочеві та пряні страви, які цінують гурмани, зокрема, рассольнік, а також борщ у його можливих формах та варіаціях".

Крім того, гід Michelin прийняв запрошення розпочати роботу з київськими ресторанами.

"Від зради до позитиву: розпочинаємо роботу над Мішленівським гастрономічним гідом по київським ресторанам. У Groupe Michelin з ентузіазмом сприйняли цю ідею, а особливо, запрошення завітати до України і скуштувати автентичного українського борщу. Щоб зняти всі питання. Борщ наш!", - наголосили у посольстві.

Як повідомляв APnews раніше, легендарні інспектори Michelin їдуть в Росію шукати борщ. В офіційній заяві компанії йдеться про борщ, як про російську страву.

Читайте також:

Новини партнерів

Вчені відкрили нову небезпеку від COVID-19
Токійський автосалон скасували через коронавірус