Боротьба зі ЗМІ: МЗС Білорусі анулювало акредитації журналістів BBC і "Радіо Свобода"

Боротьба зі ЗМІ: МЗС Білорусі анулювало акредитації журналістів BBC і "Радіо Свобода"
Читать на русском

Від сьогодні журналісти цих редакцій не зможуть працювати на території Білорусі.

Міністерство закордонних справ Білорусі позбавило акредитації двох журналістів BBC та чотирьох журналістів білоруського бюро "Радіо Свобода".

Про це повідомляє APnews з посиланням на Білоруську асоціацію журналістів.

"Щойно зателефонували журналісткам ВВС Тетяні Мельничук і Тетяні Януцевич. Повідомили, що рішенням Міжвідомчої комісії з протидії екстремізму їхні акредитації в МЗС анулюються з сьогоднішнього дня", – йдеться в повідомленні БАЖ.

Крім того, МЗС Білорусі позбавило акредитації чотирьох журналістів білоруського бюро "Радіо Свобода".

"Рішенням міжвідомчої комісії з протидії екстремізму кореспонденти білоруської служби "Радіо Свобода" Алесь Дащинский, Олег Грузділович, Володимир Грідін і Олександра Динько позбавлені акредитації МЗС для іноземних журналістів, яка дозволяє їм працювати на території Білорусі", – поінформувала у своєму Telegram-каналі в суботу редакція "Радіо Свобода".

Також сьогодні, 29 серпня, МЗС позбавило акредитації чотирьох російських журналістів, що працюють на іноземні ЗМІ. За інформацією посольства РФ, журналісти представляють Associated Press і німецький канал ARD. Їх висилають із країни.

Як повідомляв APnews раніше, у Білорусі випустили двох українських журналістів та волонтерів Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва. Наразі вони знаходяться на території посольства України.

Новини партнерів

"Не повинні збільшувати залежність від РФ": Макрон заявив про сумніви щодо проекту "Північний потік - 2"
У лавах Збройних сил зафіксували спалах коронавірусу