Борис Джонсон запропонував провести Євро-2028 в Україні. Президент УАФ Павелко відреагував

Борис Джонсон запропонував провести Євро-2028 в Україні. Президент УАФ Павелко відреагував
Читать на русском

Президент УАФ Павелко впевнений, що Україні вистачить шість років для підготовки.

Дії Росії знаходяться за межею добра, зла та здорового глузду. Ведучи проти України повномасштабну війну, влада РФ примудряється вдавати ніби нічого не відбувається і навіть збирається претендувати на головний футбольний турнір континенту.

Цю ситуацію прокоментував прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. На його думку, заявка Росії на проведення Євро-2028 - це "за межею сатири".

"Ідея про те, що Росія може провести будь-який футбольний турнір або будь-який культурний захід, зараз знаходиться за межею сатири. Я не можу повірити, що хтось серйозно розглядає їхню пропозицію", - сказав він.

Глава британського уряду хотів би, щоб турнір прийняла Україна.

"Я думаю, що найкращий сценарій, якби всі російські сили негайно забралися з України та віддали їй проведення турніру", – заявив Джонсон.

Варто зазначити, що раніше очікувалося, що Великобританія та Ірландія будуть єдиними претендентами на проведення футбольного турніру, але Туреччина та Росія також висунули свої кандидатури. І це попри те, що російські клуби та національні команди нині усунуті ФІФА та УЄФА через вторгнення країни до України.

Рішення про країну, яка прийме турнір, буде ухвалено у вересні 2023 року.

Зазначимо, що президент Української асоціації футболу Андрій Павелко відреагував на пропозицію Бориса Джонсона віддати Україні проведення чемпіонату Євро-2028. Він упевнений, що Україна за шість років зможе належним чином підготуватися до футбольного турніру.

"Весь спортивний світ зараз разом з Україною, і УЄФА та ФІФА допомагають нам як гуманітарною допомогою, так і рішеннями щодо усунення клубів та збірної РФ. Упевнений, 6 років вистачить для підготовки", – заявив Павелко.

Новини партнерів

Велика Британія передасть українським військовим 6000 бойових ракет та $33 млн допомоги
У Чернігівській області ЗСУ знищили ворожу техніку та окупантів