Болтон підтвердив інформацію про те, що Трамп затримав допомогу Україні

Болтон підтвердив інформацію про те, що Трамп затримав допомогу Україні
Читать на русском

У серпні Трамп сказав Болтону, що має намір надалі заморожувати 391 млн доларів оборонної допомоги Україні

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп особисто пов'язував призупинення оборонної допомоги Україні з розслідуванням проти колишнього віце-президента Джо Байдена. Про це йдеться у рукописі ще неопублікованої книги спогадів колишнього помічника президента США з питань національної безпеки Джона Болтона, повідомляє The New York Times.

Болтон вказав, що він разом з держсекретарем США Майком Помпео і главою Пентагону Марком Есперо близько десяти разів казав Трампові "розморозити" допомогу для України. Проте президент США відкинув всі ці спроби, постійно згадуючи про те, що українці начебто співпрацювали з Гіларі Клінтон, аби не допустити його перемоги на президентських виборах 2016 року.

У серпні Трамп сказав Болтону, що має намір надалі заморожувати 391 млн доларів оборонної допомоги Україні, поки українська влада не допоможе з розслідуванням проти демократів, включно з Байденом.

В The New York Times зазначили, що Болтон показав свій рукопис близьким соратникам, а також, згідно з чинною процедурою, надіслав копію в Білий дім для попереднього перегляду.

Коментарі

Новини партнерів

Монастирський допустив можливість звільнення Авакова
На Донбасі загинули двоє українськіх бійців