Бойові дії між Вірменією та Азербайджаном тривали всю ніч: є нові втрати

Бойові дії між Вірменією та Азербайджаном тривали всю ніч: є нові втрати
Читать на русском

В Азербайджані заявили про взяття ряду стратегічно важливих висот навколо села Талиш в Нагірному Карабасі.

В Нагірному Карабасі між Азербайджаном і Вірменією всю ніч тривали бойові дії. За попередніми даними, загинули ще 15 військових. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-служби Міністерства оборони Азербайджану, Вірменії та Нагірно-Карабахської республіки.

Так, за даними вірменської армії, протягом ночі бойові дії тривали з різною інтенсивністю. Заявили, що всього з початку загострення конфлікту загинуло кілька десятків азербайджанських військових. А от в Міноборони Вірменії спростували інформацію азербайджанської сторони про загибель 550 вірменських військових.

"Вночі тривали військові дії, наші ЗС домоглися значних успіхів. Але битви тривають. Інформація про втрати в рядах наших військ не збігаються з реальністю", - зазначив прес-секретар Міноборони Вірменії.

Тим часом в Азербайджані заявили про взяття ряду стратегічно важливих висот навколо села Талиш в Нагірному Карабасі.

"Підрозділу азербайджанської армії продовжують контрнаступ з метою закріплення досягнутого успіху. Військові просуваються з висот і вигідних позицій, звільнених від Збройних сил Вірменії. Вже зайнято кілька вигідних висот навколо села Талиш. Противник зазнав великих втрат", - повідомили в Міноборони Азербайджану.

Також Міноборони Азербайджану опублікувало нові кадри спецоперації.

Нагадаємо, 27 вересня між Азербайджаном та Вірменією спалахнули бойові дії. Міноборони Вірменії опублікувало відео бойових дій на кордоні з Азербайджаном, було оголошено воєнний стан та загальну мобілізацію. Азербайджан же оголосив часткову мобілізацію.

У світі від COVID-19 померло понад мільйон людей: Україна на 33 місці за летальністю
Місцеві вибори 2020: на Донеччині виявили підробку документів і підписів

Новини партнерів