Богуцька заявила, що у нардепа Качури психічний розлад і поставила йому діагноз

Богуцька заявила, що у нардепа Качури психічний розлад і поставила йому діагноз
Ексклюзив
Читать на русском

Єлизавета Богуцька наголосила, що Олександр Качура – "людина з ефектом Даннінга-Крюгера".

Нардеп від "Слуги народу" Єлизавета Богуцька, коментуючи заяву Олександра Качури щодо подання проти неї до суду, заявила, що його слова "підтверджують у нього діагноз ефекту Даннінга-Крюгера".

Про це Богуцька сказала в коментарі редакції APnews.

Ефект Даннінга-Крюгера полягає в тому, що люди з низькою кваліфікацією роблять помилкові висновки та невдалі рішення, але їхня некомпетентність не дозволяє їм усвідомити це.

За словами Богуцької, Качура – не єдиний "одіозний" депутат у фракції.

"Я – лікар-психіатр. Щоб я щось думала про судові справи з людиною, яка, на мій погляд, має певні розлади з тим, що вона думає, що вона каже, і що вона робить…мені здається, це неправильно.

У нас такий не один Олександр Качура. У нас така ціла певна група одіозних депутатів, яка вважає, що я несповна розуму. У нас такий батл йде – "хто розумніший" називається.

Я не хочу брати участі в іграх депутатів. Між собою нехай вони сваряться. Якщо вже це вийшло на такий загал, що людина подає до суду, якщо вона має намір його ще і виграти – можливо, буде чесно, якщо буде якийсь відкритий суд.

Але взагалі - це повна дурня. Моє особисте не дозволить мені щось доводити", - наголосила політик.

Нагадаємо, що нардеп Олександр Качура в ефірі одного з телеканалів заявив, що Україна повинна закуповувати тільки ту вакцину від коронавірусу, "яка доведе свою ефективність і яка буде рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я, незважаючи на країну її виробника", виділивши при цьому російську вакцину. Єлизавета Богуцька, в свою чергу, миттєво відреагувала на це у Facebook, обізвавши його "тупим черевиком" і "вискочкою з ефектом Даннінга-Крюгера".

Як повідомляв APnews, Богуцька жорстко обізвала нардепа Качуру через судовий позов.

Новини партнерів

Шовковський розповів, що "вляпався в історію" і не вийшов на поле з поваги до Франції
На зарплати українським медикам виділили більше мільярда: хто скільки отримає