Боб Ділан продав авторські права на всі свої пісні за 300 мільйонів доларів

Боб Ділан продав авторські права на всі свої пісні за 300 мільйонів доларів
Читать на русском

Боб Ділан - американський автор-виконавець, одна з найвпливовіших фігур попмузики за останні 50 років. 79-річний музикант єдиний виконавець, який отримав Нобелівську премію з літератури за тексти своїх пісень

Боб Ділан продав права на публікацію всіх своїх пісень, які випускалися на лейблі Universal Music, в тому числі "Blowin in the Wind" і "The Times They Are A-Changin", на загальну суму більш ніж в 300 мільйонів доларів.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Kronen Zeitung.

Під час пандемії, права на публікацію стали надзвичайно цінним активом в музичній індустрії, особливо завдяки успіху потокових сервісів. Виконавці отримують гроші від використання їх пісень в кіноіндустрії або рекламі. Якщо раніше це був додатковий бонус до гонорарів артистів, то зараз - один з головних джерел доходів, оскільки виступи наживо знаходяться під забороною.

За інформацією Kronen Zeitung, недавно права на пісні відомої американської попспівачки Тейлор Свіфт були також продані за 300 мільйонів доларів, але без її згоди.

Боб Ділан один з небагатьох артистів, хто самостійно контролював права на видання своїх пісень.

За інформацією Financial Times Ділан протягом багатьох років він вів переговори з главою Universal Music про продаж свого дітища.

Раніше APnews повідомляв, популярний виконавець 2000-х Оскар здійснив камінг-аут та змінив стать.

Новини партнерів

Кокаїн, зброя і повії: на матч "Інтер" - "Шахтар" призначили скандального суддю
В Індії назвали можливу причину "невідомої хвороби", яка спалахнула серед населення