Блогер: Україна до сих пір тримає Донбас в блокаді, хоча РФ витрачає сотні мільйонів на допомогу йому

Блогер: Україна до сих пір тримає Донбас в блокаді, хоча РФ витрачає сотні мільйонів на допомогу йому
Читать на русском

Єгор Гриньов заявив, що вибори 25 жовтня покажуть, що насправді про нинішню владу думають українці.

Росія витрачає сотні мільйонів на гуманітарні конвої на допомогу Донбасу в боротьбі з коронавірусом, а Україна тримає регіон у блокаді.

Таку думку висловив у своєму блозі економіст Єгор Гриньов.

"Чому Росія витрачає сотні мільйонів на допомогу Донбасу в боротьбі з коронавірусом, а Україна тримає регіон у блокаді? Гарне питання, чи не так? Днями стало відомо, що Москва відправить на Донбас гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом. Відправлять ліки, тести, засоби захисту, дезінфектори, ШВЛ, кисневі концентратори, пульсоксиметри. Допомога загальною вартістю 150 мільйонів гривень. Великий обсяг", - зазначає блогер та ставить питання, а як же у відповідь поводиться Україна.

"Логічно виникає питання, а як же Україна? Київ допомагає українцям на Донбасі по ту сторону лінії розмежування? Якби. Україна досі тримає Донбас в блокаді, не виплачує соцвиплати на Донбасі та вже довгий час не впускає українців з Донбасу на підконтрольну територію", - пише Гриньов.

На його думку, склалася ситуація, коли інша країна підтримує людей, а рідна їх кинула.

"Звучить різко, але по суті це так і є. Наші чиновники в Києві на камери видавлюють з себе завчене "Донбас - це Україна", а на ділі ця сама Україна відгородилася від Донбасу колючим дротом і економічною блокадою. Навіть роботу КПВВ в Станиці Луганській тимчасово зупинили. Мовляв, ви там з коронавірусом самі якось розбирайтеся, Україна вам не помічник. І при всьому цьому Росія у нас офіційно - країна-агресор. І при всьому цьому ця ж Росія готова постачати вакцину від коронавірусу Україні, всій, не тільки Донбасу. Правда, якщо українська влада продовжить нинішню політику, скористатися цією вакциною зможуть тільки на Донбасі, по ту сторону лінії розмежування. У Донецьку та Луганську не витають у хмарах й уявної західної вакцини не чекають, а візьмуть ту, яка є і яка працює", - додав блогер.

Також Гриньов заявив, що вибори 25 жовтня покажуть, що насправді про нинішню владу думають українці.

"І в якому світлі після всього цього виявиться Київ в очах жителів Донбасу? Упевнений, пояснювати не потрібно. Власне, місцеві вибори, що наближаються, покажуть, а що думають про нинішню владу українці на підконтрольній території. Є відчуття, що нічого хорошого", - вважає він.

APnews - майданчик для думок. Редакція не поділяє позицію блогерів та спікерів й не відповідає за правдивість викладених ними фактів.

Новини партнерів

Україну по-новому поділили на карантинні зони - в "червоній" опинилися 40 міст
За шість років в Києві декомунізували 177 вулиць