Близько 40 українців "застрягли" у Єгипті на обсервації, одна жінка в лікарні - посол

Близько 40 українців "застрягли" у Єгипті на обсервації, одна жінка в лікарні - посол
Читать на русском

Оплачувати лікування і перебування у країні більшості з них доводиться за власний кошт.

На сьогоднішній день у Єгипті на обсервації перебувають близько 40 українців, які не можуть повернутись додому. Всі вони зробили тест на коронавірус по прильоту на відпочинок, він виявився позитивним, тому їх “посадили” на двотижневу обсервацію.

Про такі дані APnews повідомляє з посиланням за заяву посла України у Єгипті Євгена Микитенка в ефірі ZIK.

“За нашими даними, на сьогодні до 40 українців перебуває на контролі по коронавірусу у Єгипті. Одна жінка перебуває на амбулаторному лікуванні більше місяця - з 17 жовтня”, - розповів посол.

На питання, чому так відбулось і українці застрягли у африканській державі, посол пояснив, що всі вони зробили тестування на коронавірус, яке є обов’язковим, по прильоту в Єгипет, а не в Україні.

“Приходить позитивний тест, і людину саджають на обов’язкову обсервацію. Тому я закликаю в черговий раз - робити тести в Україні, до поїздки на відпочинок. Він мусить бути негативним, англійською мовою і зроблений не пізніше, ніж за 72 години до вильоту”, - наголосив Євген Микитенко.

Наголосив, що повернутись назад до України у такому випадку дозволено лише у випадку повторного негативного тесту. А оплачувати лікування і перебування у країні доведеться за власний кошт.

“Інформація різниця в залежності від турфірми, з якою ви ведете співробітництво, та фірми, яка надає вам страхування. Тому закликаю мати на період відпустки найкращу медичну страховку. У більшості випадків вона дається лише на 5000 доларів, але це не та сума, яка може забезпечити довге і якісне лікуванні від коронавірусу”, - сказав український посол.

APnews також писав, що хлопчик, якому акула відкусила руку у Єгипті, був з батьками на забороненій екскурсії.

Новини партнерів

Кличко заборонив відвідування глядачам, але сам прийшов на матч "Динамо" - "Барселона". Фото
В Одеській області хлопець підірвався на гранаті під час випасання худоби