Блінкен стверджує, що Байден ще не приїхав в Україну через коронавірус

Блінкен стверджує, що Байден ще не приїхав в Україну через коронавірус
Читать на русском

Зеленський через Блінкена запросив в Україну Байдена, але схвальної відповіді на пропозицію зустрітися не отримав.

Президент Володимир Зеленський запросив до України американського лідера Джо Байдена цього року.

Запрошення Зеленський озвучив під час прес-конференції після зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, передає APnews.

При цьому, глава Української держави зазначив, що залежить від двох країн, чи відбудеться ця зустріч.

"Так, я запросив президента США з офіційним візитом приїхати в Україну в цьому році. Я не знаю, в якому форматі може статися ця зустріч - це залежить від двох країн. Зараз запрошення президент США від нашої країни отримав. Я вірю, що ця зустріч буде, вона важлива для обох наших країн ", - заявив Зеленський.

Водночас, Блінкен на це відповів, що Байден зараз не робить міжнародних візитів до інших країн через пандемію коронавірусу. При цьому держсекретар США запевнив, що Байден приїде до України, як тільки зможе.

"Я вдячний за запрошення відвідати Україну, яке я передам президенту Байдену, як тільки я повернуся. Особливо після того, як ми мали дуже гарну дискусію з вами. Ми знайдемо відповідниий час, щоб приїхати в Україну. Президент вже чотири місяці в офісі, але найближчим часом можливо він зможе з візитом виїжджати з країни і повернеться в Україну, коли зможе", - наголосив Блінкен.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, до Києва 6 травня приїхав держсекретар США Блінкен - центр перекритий, стягнули правоохоронців.

Новини партнерів

В Одеській області знайшли тіло зниклого під час патрулювання прикордонника
Збільшення військової та фінансової підтримки України: головні підсумки переговорів Зеленського та Блінкена