Блінкен назвав три способи порятунку України від РФ

Блінкен назвав три способи порятунку України від РФ
Читать на русском

Держсекретар упевнений, що Росія обере дипломатичний шлях вирішення конфлікту.

США разом із союзниками мають намір захищати Україну від агресії Росії одним із трьох різних способів. Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву держсекретаря Ентоні Блінкена в інтерв'ю "Голосу Америки".

Він заявив, що Сполучені Штати пропонують Росії вибір між діалогом та дипломатією з одного боку та конфронтацією з тяжкими наслідками.

"У нас були дипломатичні контакти з Росією з приводу стратегічної стабільності. Ми сподіваємося, що для Росії перевага в тому, щоб обрати дипломатичний шлях. Ми знаємо, що агресія проти України продовжується. Ми – не лише США, а й багато країн – будемо рішуче рухатися", - заявив Блінкен.

У цьому протистояти Росії можна трьома різними способами. Насамперед йдеться про "потужні фінансові, економічні, експортні санкції". Причому у контексті санкцій Штати вже скоординувалися зі своїми союзниками.

"Друге - ми надаємо подальшу оборонну та військову допомогу Україні. Третє - безумовно, НАТО посилюватиме оборону на східному фланзі", - пояснив Блінкен.

Держсекретар зазначив, що у 2014-му році агресія Росії у Криму та на Донбасі прискорила те, що Путін "намагався зупинити". Таким чином анексія Криму та війна на Донбасі призвела до наслідків і для Росії.

Раніше APnews повідомляв, що президент США Байден заявив, що вступ України до НАТО поки що малоймовірний, потрібно зробити ще багато роботи.

Новини партнерів

За крок до локдауна: у "помаранчеву" зону потрапили вже сім областей - список
Вступ України до НАТО поки малоймовірний, потрібно зробити ще багато роботи - Байден