У МОН роз'яснили, хто винен у поганому забезпеченні шкіл

У МОН роз'яснили, хто винен у поганому забезпеченні шкіл
Ексклюзив
Читать на русском

У міністерстві нагадали, що всі кошти, які отримують заклади освіти, повинні враховуватися бухгалтерією

Місцева влада відповідає за матеріально-технічне оснащення шкіл, в тому числі й за закупівлю ліцензійного програмного забезпечення для вчителів. Про це у відповіді на запит APnews повідомили в міністерстві освіти та науки.

Так, у відомстві нагадали, що питання управління навчальними закладами, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення знаходиться у віданні місцевої влади й оплачуються з місцевих бюджетів.

"Виділення коштів на придбання ліцензійного програмного забезпечення є безпосереднім обов'язком засновників таких закладів і має здійснюватися коштом місцевих бюджетів", - пояснили в МОН.

Крім того, в міністерстві зазначили, що школи, дитячі садки та інші заклади освіти, спорту та культури можуть приймати добровільні пожертвування, але отримані гроші повинні бути враховані бухгалтерією.

Як раніше повідомляв APnews, міністерство освіти і науки поки не планує скасовувати дванадцятирічну систему освіти в школах і міняти її на десятирічну. Однак, це питання все ще залишається відкритим, тому виключати введення 10-річного навчання не можна.

Пори року помінялися місцями. Кліматолог пояснила, чому Україну чекає аномальна зима
Ще одна вакцина від COVID-19 виявилася ефективною більше, ніж на 90%

Новини партнерів