Біженці з України з 1 липня зможуть влаштуватися на роботу в Ізраїлі

Біженці з України з 1 липня зможуть влаштуватися на роботу в Ізраїлі
Читать на русском

Згідно із законодавством Ізраїлю, всі іноземні робітники мають такі ж права, як і громадяни Ізраїлю.

Міністр внутрішніх справ Ізраїлю Айєлет Шакед продовжила до кінця липня посвідку на проживання тим українцям, які прибули після початку російського вторгнення. Про це повідомили у виданні Haaretz.

Ізраїль надасть дозвіл на працевлаштування українцям, які вимушено перебувають на території Ізраїлю у зв'язку з війною в Україні.

Працевлаштуватися зможуть усі громадяни України, які легально перебували в Ізраїлі станом на 24.02.2022, а також в'їхали пізніше. Громадянам України не потрібно звертатися до відділень МВС та отримувати окремі дозвільні документи на працевлаштування.

Для оформлення на роботу потрібно мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Також Посольство настійно рекомендує оформлювати трудові відносини з роботодавцем, а саме підписувати договір (трудовий контракт).

Також МВС Ізраїлю продовжив термін перебування в Ізраїлі тимчасово переміщених громадян України до 30 червня 2022 р. У разі продовження воєнних дій в Україні термін перебування громадян України має бути продовжено.

Новини партнерів

На Донеччині відбувся танковий бій (Відео)
У Києві заборонили феєрверки та авто без глушника