Бюджет на 2021 рік - профанація та фількіна грамота - Ківа

Бюджет на 2021 рік - профанація та фількіна грамота - Ківа
Ексклюзив
Читать на русском

Ілля Ківа вважає, що документ не відповідає українським реаліям.

Проект державного бюджету на 2021 рік не був узгоджений з профільними комітетами Верховної Ради. Про це кореспонденту APnews заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Ківа.

"Верховна Рада так і не бачила і не прийняла програму уряду. Довіри до уряду на сьогоднішній день немає, тому те, що сьогодні написано на папері, не було погоджено з профільними комітетами. Я думаю, що найкраще місце цього паперу, яку відписали в Кабмін, туалет, саме там вона знайде найбільш ефективне застосування", - зазначив Ківа.

При цьому він вказав, що підготовлений документ не відповідає українським реаліям.

"Захмарні зарплати, які там написані, а вони написані на догоду підготовки до місцевих виборів, і їм треба хоч якось відвернути увагу тих людей, які повністю вже втратили віру і довіру до чинної влади і до президента. Вся та програма і представлений бюджет на 2021 рік не відповідає дійсності і є чистою профанацією та фількіною грамотою", - підсумував нардеп.

Як раніше повідомляв APnews, нардеп Данило Гетманцев заявив, що презентація проекту державного бюджету на 2021 рік викликає стурбованість

Колишній гравець "Реала" і збірної Німеччини зізнався в розповсюдженні дитячої порнографії
Качура про місцеві вибори: Ми вручили РФ "Джокер" для зриву будь-яких домовленостей

Новини партнерів