Bitcoin різко подешевшав на 12%

Bitcoin різко подешевшав на 12%
Читать на русском

Також серйозно подешевшала і інша валюта - Ether.

Вартість криптовалюти Bitcoin впала на 12% на тлі чуток про те, що президент США Джо Байден хоче підвищити податки на приріст капіталу. Про це APnews повідомляє з посиланням на агентство Reuters.

Тепер вартість найпопулярнішої криптовалюти в світі дорівнює 47 714 доларам. Також впала в ціні і одна з найпопулярніших криптовалют в світі - Ether. Вартість "Ефіру" знизилася на 10% і тепер дорівнює 2 140 доларів.

Падіння обох валют відбулося після того, як президент Байден опублікував ряд пропонованих змін в податковому кодексі США. Найсильніше на вартість віртуальної валюти вплинув потенційний план про збільшення податку на приріст капіталу для людей, які заробляють понад мільйон доларів.

Причому згідно з планом йдеться про подвоєння податку - до 39,6%. Правда, трейдери і фінансові аналітики вважають, що зниження вартості буде тимчасовим і відбувається воно на тлі визнання роздрібними та інституційними інвесторами цифрових валют в якості законного класу активів.

Відзначимо, що рішення Джо Байдена серйозно вдарило і по кишенях простих українських чиновників. Раніше APnews повідомляв, що українські чиновники за рік накупили біткоїнів на 75 мільярдів гривень. Пізніше ми також розповіли про десятку вітчизняних чиновників, які вказали в деклараціях мільйонні статки в криптовалюті.

Новини партнерів

Іспанський центр Real Instituto Elcano: Ситуація в Україні погіршилась після введення санкцій проти опозиційного політика Віктора Медведчука
Киянці вирізали матку через лікарську помилку: акушеру повідомили про підозру