Білоруського коміка Комісаренко, який назвав Лукашенка "Чик-Чириком", переслідує КДБ: стендапер залишив РФ

Білоруського коміка Комісаренко, який назвав Лукашенка "Чик-Чириком", переслідує КДБ: стендапер залишив РФ
Читать на русском

Відомо, що зараз комік знаходиться у Києві, де у нього заплановано концерт.

Популярний білоруський комік Слава Комісаренко, який розпочав кар'єру стендапера у Москві, залишив Росію та боїться повертатися до країни через те, що його переслідує КДБ Білорусі.

Про це розповів сам Комісаренко на одному з концертів у Києві. Як відомо, на початку січня 2021 року коміку заборонили виступати у рідній країні.

А після його знайомий, пов'язаний з білоруськими протестами, повідомив: з достовірних джерел стало відомо, що коміка планували викрасти у Москві та привезти до Мінська, де на нього може чекати кримінальна справа. А КДБ Білорусі оголосило артиста у розшук.

Коли Комісаренко отримав це повідомлення, він уже знаходився в Києві, де у нього заплановані концерти. До речі, на цей час, за словами коміка, з ним намагалися зв'язатися співробітники комітету державної безпеки. Нині він боїться повертатися до Росії.

"Знаєте, як я провів новорічні свята? Мене оголосило у розшук білоруське КДБ. Ви думаєте, напевно, за що? За жарти! У звичайних країнах спецслужби ловлять терористів, а в Білорусі – приколістів.Тому що в Білорусі приколіст має бути один", – розповів Комісаренко.

Він вважає, що це пов'язано з його жартами про Олександра Лукашенка, які він неодноразово розповідав на своїх концертах та у різних шоу. Зокрема, Комісаренко називав президента Білорусі "Чик-Чириком" і говорив, що у нього "свистить фляга".

Примітно, що раніше комік перевіз своїх батьків з Білорусі до Москви, купивши для них квартиру.

Раніше APnews повідомляв, останній український журналіст, якого акредитували при МЗС РФ на постійній основі і який більше 10 років пропрацював у Москві, Роман Цимбалюк поїхав з Росії, побоюючись стати в'язнем Кремля.

Новини партнерів

ВООЗ додала до списку ліків від COVID два нових препарати
У Харкові однорічна дівчинка проковтнула 11 магнітів: дитину рятували хірурги