МЗС Білорусі підтримало рішення РФ визнати "Л/ДНР"

МЗС Білорусі підтримало рішення РФ визнати "Л/ДНР"
Читать на русском

У МЗС Білорусі заявили, що "білоруська сторона й надалі має намір виходити з принципів стратегічного союзництва з братньою Росією".

Міністерство закордонних справ Білорусі зробило офіційну заяву про те, що підтримує рішення Росії про визнання так званих "ЛНР" та "ДНР".

Про це APnews повідомляє з посиланням на сайт МЗС Білорусі. Білоруське відомство зазначило, що до рішення РФ ставляться з повагою та розумінням.

"Цей крок Росії має не тільки політичний, а й серйозний людський, гуманітарний вимір, враховуючи кількість російських громадян, які проживають на цих територіях і зазнають поневірянь протягом майже восьми років", – йдеться у повідомленні.

Крім того, білоруське МЗС наголосило, що і "надалі має намір виходити з принципів стратегічного союзництва з братньою Росією".

Окремо міністерство закликало ЄС та США "перестати накачувати Україну та країни Балтії військами та зброєю".

Раніше APnews повідомляв, президент Росії Володимир Путін визнав так звані "Луганську народну республіку" та "Донецьку народну республіку" незалежними державами. В ухваленому документі зазначено, що Росія може ввести свій контингент на територію Донбасу для "підтримання миру".

Новини партнерів

«Через 5 років теракту біля телеканалу Еспресо, справу скеровано до суду» - прокуратура
Українці тримають готівкою понад 627 млрд грн - це більше, ніж півроку тому