Білорусь не скасовуватиме парад на 9 травня, - Лукашенко

Білорусь не скасовуватиме парад на 9 травня, - Лукашенко
Читать на русском

Лукашенко вважає, що парад - емоційна, глибоко ідеологічна річ

У Білорусі не будуть скасовувати парад на 9 травня через пандемію коронавірусу. Про це заявив Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час наради. Повідомляє APnews з посиланням на агентство "Белта".

Лукашенко вважає, що парад - емоційна, глибоко ідеологічна річ.

"Повинен сказати, що ми не можемо скасувати парад. Просто не можемо. Я довго над цим думав. Звичайно, це емоційна, глибоко ідеологічна річ. Треба пам'ятати, що ті люди вмирали, може бути, і від вірусів, інших хвороб. Але вони це не відчували часом і про це не думали. І вмирали вони заради нас, як би це пафосно не звучало. І подумайте, що скажуть люди. Може, не відразу, через день, через два після цього, - скажуть, що злякалися", - заявив Лукашенко.

Разом з тим, Президент Білорусі попередив організаторів, що в разі проведення параду "нікого тягнути на цей захід не треба".

"Не хочуть люди, бояться, бережуть здоров'я - ми це зрозуміємо. Достатньо сьогодні бажаючих - тисячі і тисячі людей хочуть, щоб цей захід пройшов", - сказав Лукашенко.

Як повідомляв APnews раніше, Росія обігнала Італію за кількістю нових випадків коронавірусу, а Білорусь - Україну за кількістю хворих.

Додамо, що Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступає проти введення карантину у країні, заявляючи, що громадянам "це не треба".

Новини партнерів

Прем'єр Британії розповів про боротьбу з COVID-19, від якого ледь не помер
На Київщині затримали росіянина, який повідомив про "мінування" і погрожував влаштувати вибух