Білецький закликав підтримати затриманих за напад на Сивохо ветеранів АТО

Білецький закликав підтримати затриманих за напад на Сивохо ветеранів АТО
Читать на русском

Голова "Національного корпуса" заявив, що поліція затримала шістьох ветеранів, які брали участь в акції

Глава політичної партії "Національний корпус" Андрій Білецький закликав підтримати ветеранів антитерористичної операції, які були затримані поліцією під час зриву презентації Національної платформи примирення та єдності заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергія Сивохо.

"Затримано шість ветеранів війни, які сьогодні зірвали "платформу" Сивохи. Зараз вони у Печерському відділку на вул. Московській, 30. Сотні ветеранів, націоналістів вже збираються там. Просимо підтримки побратимів, закликаю приїхати та відстояти своїх - зараз це справа честі", - сказав він у відеозверненні.

Також голова "Національного корпуса" заявив, що поліція затримала шістьох ветеранів, які брали участь в акції проти проведення презентації Національної платформи примирення та єдності Сивохи. За його словами, наразі націоналісти збираються біля будівлі Печерського управління Національної поліції в Києві, куди везуть затриманих, і закликав українських патріотів приєднатися до мітингу.

"Група ветеранів, більшість яких - члени партії “Національний Корпус”, зірвали цей цирк і фарс. Зараз шість ветеранів російсько-української війни, які мають високі державні нагороди, затримані. Їх везуть до Печерського управління Нацполіції. Ветерани, націоналісти зараз збираються туди. Усіх тих, хто знає, що є україно-російська війна, а не внутрішній конфлікт, як думає Зеленський і Сивохо, - просимо вашої підтримки. Відстояти ветеранів перед Днем добровольця - справа честі", - закликав Білецький.

Як раніше повідомляв APnews, радикали на презентації "Національної платформи примирення і єдності" накинулися на заступника голови РНБО Сергія Сивохо і повалили його на землю.

У свою чергу, Сивохо заявив, що люди, які зірвали презентацію, не хочуть миру в Україні, тому що війна - це великі гроші.

Новини партнерів

Чехія ввела надзвичайний стан через коронавірус
На Вінниччині перевіряють на коронавірус чоловіка, який повернувся з Німеччини