"Била ногою, кричала, що вб’є і заріже": свідки розповіли про побиття матір’ю дворічного сина до струсу мозку в Одесі

"Била ногою, кричала, що вб’є і заріже": свідки розповіли про побиття матір’ю дворічного сина до струсу мозку в Одесі
Читать на русском

Дорослі почали захищати хлопчика, його мати почала нападати і на них

В Одесі жінка побила свого дворічного сина Марка на дитячому майданчику, після чого з усієї сили жбурнула на асфальт, дитину врятували випадкові свідки. Про це повідомляє APnews з посиланням на ТСН.

Наразі хлопчик знаходиться у лікарні, він веселий, бігає коридорами і просить лікарів з ним пограти. Коли він тільки потрапив до лікарні, його одразу відвезли на рентген, оскільки боялися, що кістки черепу могли не витримати удару об асфальт.

"Він був періодично млявий, періодично неспокійний, погано входив в контакт. У нього були ознаки струсу головного мозку. Оглянули і діагноз підтвердився", - розповів завідувач відділення нейрохірургії обласної дитячої лікарні Ігор Ющак.

Хлопчик потрапив до лікарні з дитячого майданчика, який розташований поряд із баром, де весь день просиділа жінка. Дитина грала в той час сама на майданчику. Ввечері жінка вибігла з бару, забувши всередині навіть візочок, і накинулася на сина.

"Била вона його, ногою по спині. Казала: "Я вб'ю його зараз, я його заріжу", - зазначила очевидець.

Дорослі почали захищати хлопчика, його мати почала нападати і на них. Свідки викликали швидку і поліцію, до приїзду копів жінку стримували охоронці сусіднього магазину.

"Мама була в стані якогось впливу чи то наркотичних, чи алкогольних речовин. Яких саме покаже експертиза, але стан її назвати адекватним, я не можу. Це була агресивна поведінка, це була лайка і зовсім не піклувалася про свою дитину", - пояснив заступник начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Одеській області Дмитро Ревун.

Як повідомляв APnews раніше, молода мати в Чечельнику Вінницької вбила свою новонароджену дитину, залишивши в шафі в простирадла.

"Бог любить ваших дітей": Папа Римський висловив підтримку ЛГБТ-підліткам
У київській лікарні, де лікують хворих COVID-19, двоє чоловіків наклали на себе руки

Новини партнерів