"Безвідповідально!": Міністр культури жорстко відреагував на концерт Полякової у Харкові

"Безвідповідально!": Міністр культури жорстко відреагував на концерт Полякової у Харкові
Читать на русском

Міністр культури також звинуватив організаторів концерту Полякової у Харкові у "гонитві за грошима"

Міністр культури Олександр Ткаченко звинуватив у безвідповідальності організаторів, місцеву владу та глядачів, які прийшли на концерт співачки Олі Полякової у Харкові в розпал пандемії. Про це він написав у своєму Telegram-каналі, інформує APnews.

Ткаченко вказав на відсутність соціальної дистанції та засобів захисту.

"Є такі приклади, як от концерт Олі Полякової, що пройшов у Харкові. Тисячі людей, масок – одиниці, про соціальну дистанцію взагалі промовчу. Безвідповідально, як зі сторони організаторів та місцевої влади, так і глядачів. При цьому кожен з них знає, до чого призвело святкування дня міста у Харкові. Кожного дня – нові антирекорди. Безвідповідально ходити на концерти і не виконувати прості правила безпеки. Організатори. Безвідповідально у гонитві за грошима ставитися так до глядачів. Місцева влада. Не можна не реагувати та бути бездіяльними, коли подібне відбувається у вашому місті", - заявив міністр культури.

Також Ткаченко підкреслив, що Мінкульт робить все можливе, щоб надати артистам можливість виступати, але з дотриманням карантинних обмежень. За його словами, це складно, але це єдина можливість для бізнесу працювати, надаючи робочі місця та не жертвуючи при цьому здоров’ям глядачів.

Як повідомляв APnews раніше, у Харкові поліція відкрила справу через концерт з Олею Поляковою.

Новини партнерів

В Україні введуть нові стандарти безпеки на дорогах
Гранати, камені та водомети: в Бішкеку відбулися сутички між силовиками та мітингувальниками, які штурмували парламент