Безробітнім дозволили ставати на облік дистанційно під час карантину: інструкція від Мінцифри

Безробітнім дозволили ставати на облік дистанційно під час карантину: інструкція від Мінцифри
Читать на русском

У міністерстві підкреслили, що для того, щоб стати на облік, необхідно завантажити з сайту Державної служби зайнятості дві заяви

В Україні безробітні громадяни можуть стати на облік у центрі зайнятості під час карантину дистанційно. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства цифрової трансформації України.

"​Круті новини від Державної служби зайнятості: під час карантину стати на облік безробітних можна дистанційно. Навіть без електронного підпису", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві підкреслили, що для того, щоб стати на облік, необхідно завантажити з сайту Державної служби зайнятості дві заяви: про надання статусу безробітного та про призначення допомоги. Після цього заяви слід роздрукувати, заповнити та підписати особисто, відсканувати, зробити фото- чи сканкопії документів, необхідних для реєстрації, після чого заархівувати всі документи в єдиний файл та надіслати його на email центру зайнятості.

"Очікуйте відповіді та тримайте зв’язок з вашим кар’єрним радником. Впродовж 10 робочих днів після карантину подайте оригінали документів до центру зайнятості", - додали в Міністерстві цифрової трансформації України.

Як повідомляв APnews раніше, голова Міністерства економіки Ігор Петрашко повідомив, що станом на вівторок, 7 квітня, по допомогу через безробіття до центрів зайнятості звернулись 364 тисячі осіб.

Новини партнерів

"Дивом вистачило місць": українські альпіністи повертаються з Непалу за свій рахунок
Третя помилка за три дні: на уроці географії в "онлайн-школі" вчитель переплутала океани