Без закону про банки, але з "антиспамною" поправкою: що розгляне Рада на позачерговому засіданні

Без закону про банки, але з "антиспамною" поправкою: що розгляне Рада на позачерговому засіданні
Ексклюзив
Читать на русском

Рада має намір обмежити право депутатів на поправки до законопроектів

Верховна Рада планує зібратися на позачергове пленарне засідання в четвер, 16 квітня. У розпорядженні редакції APnews лежала повістка дня парламенту.

Згідно з документом, законопроект про банки на голосування виноситься не буде.

Водночас на голосування в другому читанні виносять проект закону про внесення змін до регламенту Верховної Ради з протидії зловживанню прав народних депутатів - так звану "антиспамну поправку". Документ передбачає, що кожна фракція і група може визначити тільки п'ять відкинутих профільним комітетом правок, які поставлять на голосування. При цьому позафракційні депутати зможуть вибрати по одній правці.

Варто відзначити, що дана ініціатива з'явилася після того, як нардепи завалили правками - понад 16 000 - закон про банки, який називають "антиколомойским". Найбільше правок подав позафракційний депутат Антон Поляков, якого раніше виключили з фракції "Слуга народу". Для того, щоб розглянути всі правки, Раді необхідно понад 40 пленарних тижнів. У свою чергу комітет запропонував процедуру, яка скоротить цей час до 21 години.

Крім того, у другому читанні розглянуть законопроект про внесення змін до закону про місцеве самоврядування та з оборонної закупівлі.

Також розглянуть питання ратифікації угоди про грант Фонду Е5Р між Україною та Європейським інвестиційним банком, в рамках якого Україна отримає 10 мільйонів євро.

Без закону про банки, але з "антиспамною" поправкою: що розгляне Рада на позачерговому засіданні

Як раніше повідомляв APnews, один з депутатів "Слуги народу" повідомив, що в регламент ВР хочуть внести на розгляд законопроект, який зможе вплинути на процедуру прийняття законів

Новини партнерів

Могилу закопували люди в скафандрах: як ховали ченця Києво-Печерської Лаври, який нібито не хворів Covid-19
В США жінка з COVID-19 народила, поки перебувала в комі