Без України в Криму буде гірше, ніж в Чорнобилі, - Зеленський

Без України в Криму буде гірше, ніж в Чорнобилі, - Зеленський
Читать на русском

"Навіть до Чорнобиля приїжджають туристи. А це будуть просто "мертві" регіони, на жаль", - підкреслив гарант.

Президент Володимир Зеленський заявив, що без України Криму та Донбасу буде ще гірше, ніж Чорнобилю. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю глави держави французькому виданню Le Figaro.

«Для мене Крим і Донбас нікуди не йшли, і це - точно наші території. І вони не будуть щасливі без України. Ми це бачимо по тих територіях, де є окупація - в Абхазії, Придністров'ї тощо. Я не бачив там якогось наукового прориву, крутих підприємств, хмарочосів Гонконгу. Я не бачив там життя. Тому я не бачу там щастя. А коли люди нещасні, вони їдуть з тієї території. Отже, це буде «мертва» територія. Це буде гірше, ніж Чорнобиль. Тому що навіть в Чорнобиль приїжджають туристи. А це будуть просто «мертві» регіони, на жаль», - заявив гарант.

Тому, - заявив політик, - майбутнє цих територій має бути лише з Україною.

«Є люди в Криму, які у свій час кричали, що прийде Росія, і вони будуть «перлиною біля моря». Але нічого не сталося. Стало гірше, туризму немає, підприємств немає, роботи немає, ціни високі, води немає. Тому я вважаю, що для них немає майбутнього без України», - підкреслив президент.

Раніше APnews повідомляв, "я подзвонив - мені не відповіли": Зеленський поскаржився на ігнор Путіна.

Новини партнерів

РФ блокує "нормандський формат", але Макрон може зробити "штучне дихання", - Зеленський
В Україну прибула перша партія вакцини Pfizer