Без м'яких іграшок і зборів: МОЗ оновило карантинні правила в дитсадках

Без м'яких іграшок і зборів: МОЗ оновило карантинні правила в дитсадках
Читать на русском

Персонал дошкільних закладів також будуть допускати до роботи лише після виміру температури.

В українських дитсадках затвердили нові карантинні правила. Так, тепер температурний скринінг для дітей робитимуть лише на вході – раніше це треба було робити кожні чотири години.

Про це повідомили у прес-службі МОЗ, передає APnews.

Персонал дошкільних закладів також будуть допускати до роботи лише після виміру температури і при наявності захисної маски.

Під час занять у групах дозволяється не використовувати засоби індивідуального захисту, однак під час переміщення між класами необхідно одягати маску.

У разі, якщо температура співробітника перевищує 37,2 градуси або якщо хтось має ознаки ГРВІ, то такого співробітника не мають права допускати до роботи.

Якщо симптоми з'явилися вдома, то такий співробітник повинен залишитися вдома.

Карантинні заходи для дітей

Безконтактний температурний скринінг тепер проводиться тільки при вході. Якщо є ознаки ГРВІ або температура тіла вище +37,2, то за відсутності батьків дітей потрібно ізолювати в спеціальному приміщенні, терміново повідомити батьків і прийняти узгоджене рішення про подальшу допомогу дитині.

Вранці дитину приймає і передає в кінці дня вихователь на території має садка, але не в його приміщеннях. При поганій погоді цей процес повинен проводитися в прийомних приміщеннях або роздягальнях, батьки обов'язково повинні бути в масках.

Що важливо, у МОЗ зазначається, що термометрія, обробка або миття рук - проводяться в ігровій формі і за особистим прикладом педагогічного працівника.

Під час карантину у дитсадках забороняється:

  • використання м'яких іграшок
  • проведення батьківських зборів (дистанційні дозволені)
  • перебування в приміщеннях дитсадка у вуличному взутті
  • обмежено проведення нарад або зборів.

Наголошується, що необхідно стежити за дотриманням правил особистої гігієни, в тому числі з наявністю антисептиків на вході в дитячий садок. Перед відкриттям приміщення необхідно провітрити протягом 15 хвилин. Кімнати мають по черзі провітрюватися протягом дня за відсутності дітей.

Як повідомляв APnews, новий локдаун в Україні можуть ввести вже у листопаді.

Новини партнерів

Паверліфтерка Мар'яна Шевчук виборола друге "золото" для України на Паралімпіаді в Токіо
Україна домовилася про постачання 75000 тонн вугілля з США