Без чіпсів, сосисок та газованої води: Перша леді пояснила нові правила харчування дітей в школах

Без чіпсів, сосисок та газованої води: Перша леді пояснила нові правила харчування дітей в школах
Читать на русском

Олена Зеленська зазначила, що для шкіл розроблять типове меню

Харчування в українських школах мало ряд недоліків, але новий регламент, який набере чинності в січні 2011 року, їх усуне. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Першої леді Олени Зеленської в інтерв'ю виданню НВ.

За її словами, оновлена ​​нормативна база дозволить змінити шкільне меню так, щоб воно було і смачним, і корисним.

"Раніше існував просто перелік дозволених продуктів, в який не входили багато з тих, які вже широко використовують. Дуже багато було недоліків з точки зору дієтичного харчування, харчування для дітей, у яких, наприклад, лактозна нестерпність та інше", - зазначила Зеленська.

При цьому вона вказала, що улюблених дітьми перекусів у вигляді чипсів, газованої води або сосисок в шкільних буфетах більше не буде, а їх асортимент буде контролюватися.

"Чипсів не буде, сосисок не буде, солодких газованих напоїв не буде. Також зараз на етапі розробки типове двотижневе меню: школа може вибрати та представити його батькам, щоб ті були в курсі, чим харчуються їхні діти протягом тижня", - підсумувала Перша леді.

Як раніше повідомляв APnews, в українських школярів з 1 січня примусово переведуть на здорове харчування, а снеки і шкідливу їжу категорично заборонять продавати в навчальних закладах.

Новини партнерів

У МОЗ розповіли, чи можливий перенос січневого локдауна
Яник, Зеленський та Попелюшка: як українці називали дітей у 2020 році