Бессарабський ринок відкрився після карантину: що можна купити і за скільки

Бессарабський ринок відкрився після карантину: що можна купити і за скільки
Ексклюзив
Читать на русском

Згідно з вимогами адміністрації ринку, всі торгові точки і продукти повинні бути закриті плівкою

У четвер, 7 травня, в Києві знову почав працювати Бессарабський ринок після закриття через карантин. Кореспондент APnews побував на місці і повідомив, як він працює.

Згідно з вимогами адміністрації ринку, всі торгові точки і продукти повинні бути закриті плівкою. Тієї ж думки дотримуються і самі продавці, щоб не заразитися коронавірусів.

Багато продавців через карантин втратили гроші, оскільки тимчасово залишилися без роботи. Зараз на ринок деякі люди приходять самі, а деякі попередньо роблять замовлення телефоном.

Також кореспондент розповів про ціни на продукти. Так, м'ясо можна купити за ціною від 150 до 170 гривень, сало - від 100 до 150 гривень за кілограм.

Соління, наприклад, малосольні огірки чи помідори, обійдуться в 100 гривень за літрову банку, проте продавчиня зазначила, що ціна договірна.

Сир і сметана стоять по 150 гривень за кілограм і літр відповідно, бринза - 200 гривень за кілограм.

Червону рибу можна придбати за 500 гривень, осетра - 950 гривень, палтуса - 500 гривень, чечугу і сибаса - по 350 гривень за кілограм.

На овочі на Бессарабському ринку ціни варіюються. Стару картоплю коштує 30 гривень, молодий - 70 гривень, помідори черрі - 250 гривень, рожеві помідори - від 50 до 150 гривень.

На ринку вже відкрилися точки з горіхами і сухофруктами. Кеш'ю там коштує 40 гривень за 100 грамів, фісташки - 45 гривень.

Точки фастфуду на ринку закриті, роботу початок тільки один заклад з суші, де можна придбати порцію "Філадельфії" за 210 гривень.

Як повідомляв APnews раніше, Бессарабський ринок в Києві відкрився в четвер, 7 травня, після тимчасового припинення роботи через карантин.

Нагадаємо, що ціни на оренду торгових точок на Бессарабському ринку не змінилися, проте вони і так невисокі.

Новини партнерів

Звіт Смолія, "антиколомойский закон" і посилення Нацгвардії. Що Рада розгляне на позачерговому засіданні
Продавці є, а товару - нема. Що відбувається на Лук'янівському ринку в Києві після послаблення карантину