Берлінський кінофестиваль виграв румунський фільм "Недоречний т*ах, або Божевільне по*но"

Берлінський кінофестиваль виграв румунський фільм "Недоречний т*ах, або Божевільне по*но"
Читать на русском

Церемонія проходила в онлайн-форматі.

Головну нагороду Берлінського кінофестивалю в 2021-му році виграв фільм румунського режисера Раду Жуде. Картина "Недоречне трах, або Божевільне порно" отримала статуетку "Золотого ведмедя". Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Берлінале.

Фільм розповідає про нелегке життя вчительки, інтимне відео з якої потрапило в інтернет. Картина, як відзначають багато критиків, здатна вразити рівнем відвертості, але при цьому вона залишається концептуальним і авторським висловом.

Приз журі дістався картині німкені Марії Шпет "Пан Бахман і його клас". Гран-прі кінофестивалю отримала картина Рюсуке Хамагуті "Колесо фортуни і фантазії". "Срібного ведмедя" за кращу режисуру отримала угорка Денеш Надь за фільм "Природне світло", "Срібний ведмідь" за сценарій пішов корейцеві Хон Сан Су за картину "Вступ".

Актриса Марен Еггерт за роль у фільмі "Я твій чоловік" була відзначена призом за кращу роль, за кращу роль другого плану приз отримала Лилла Кізлінгер ("Ліс - я бачу тебе скрізь"). Відзначимо, що в програмі фестивалю в розділі "Generation 14 plus" була представлена ​​і українська картина "Стоп-Земля".

Церемонія присудження нагород пройшла сьогодні, 5 березня, в онлайн-форматі. Зібратися в живу на цей раз не дозволили обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на початку березня в США пройшла церемонія нагородження "Золотий Глобус". В рамках премії були відзначені кращі фільми і серіали минулого року.

Новини партнерів

У Києві водій на Smart влетів у маршрутку і застряг у своєму авто. Відео
У Києві біля НАУ неадеквати розстріляли декілька машин, - фото