Березневу сесію Європарламенту скорочують вдвічі через поширення китайського коронавірусу

Європейський парламент
Читать на русском

Давід Сассолі заявив, що засідання в Європейському парламенті буде відкрито, проте депутати можуть піти відразу після цього.

Європейський парламент скоротив свою пленарну сесію в Брюсселі, яка відбудеться цього тижня, у зв’язку із поширенням китайського коронавірусу.

Про це повідомляє Brussels Time.

Як правило, пленарні сесії в Європарламенті проходять з вечора понеділка по четвер.

Після того, як сесію зі Стразбургу перенесли в Брюссель, голови політичних груп вирішили в понеділок також скоротити її.

У повідомленні йдеться, що у понеділок, 9 березня, о 17:00 президент Європейського парламенту Давід Сассолі офіційно заявив, що засідання буде відкрито, проте депутати ЄП можуть відразу після цього і не повернуться до вівторка, 10 березня, 9:00 ранку.

Європарламент планує обговорити ситуацію зі спалахом і поширення коронавірусу з Китаю. А також провести переговори щодо багаторічного бюджету та хвилювання на грецько-турецькому кордоні. Проте, як йдеться у повідомленні, голосування не відбудеться.

Зазначається, що сесія буде припинена після останніх дебатів, і депутати Європейського парламенту не будуть збиратися у середу та у четвер.

Наразі невідомо, чи відбудеться наступна пленарна сесія, яка має початися у понеділок, 30 березня. Депутати Європарламенту не мають можливості голосувати дистанційно.

Як повідомляв APNews, Європарламент переніс засідання щодо "мінських угод" через загрозу Covid-19.

Новини партнерів

У Британії підтвердили п'яту смерть від коронавірусу
Через коронавірус в Італії спалахнули бунти у в'язницях: шість осіб загинуло