БЕБ за півтора місяці роботи виплатило співробітникам 1590000 грн матеріальної допомоги

БЕБ за півтора місяці роботи виплатило співробітникам 1590000 грн матеріальної допомоги
Читать на русском

Також за цей час у відпустці встигли побувати 5 людей.

Нове Бюро економічної ситуації існує лише півтора роки, але його співробітники вже активно ходять у відпустку та отримують космічні виплати "матеріальної допомоги". Про це повідомляє APnews з посиланням на платіжну відомість нової структури.

Так, у платіжній відомості за грудень зазначено, що у штаті БЕБ зараз працюють 236 осіб, які разом отримали трохи більше ніж 8,5 млн гривень окладу. Але особливу увагу у таблиці привертає кілька пунктів – "відпустка", "компенсація відпустки" та "матеріальна допомога".

Нагадаємо, що Бюро офіційно розпочало роботу 25 листопада 2021 року - тобто до кінця грудня новому відомству виповнився лише місяць. Проте п'ять його співробітників встигли сходити у відпустку або отримати компенсацію. Щоправда, виплати вийшли дуже скромними – на відпустки до БЕБ витратили 1 255,8 гривень, а на компенсацію відпусток – 4 847,38 гривень.

Набагато цікавіше, що лише за грудень співробітники БЕБ отримали понад півтора мільйона гривень матеріальної допомоги – 1 590 691,9 гривень. Абсолютною рекордсменкою у цій графі стала головна спеціалістка Марина Барановська, яка при окладі у 25 500 гривень отримала матеріальну допомогу у розмірі 54 440,1 гривень.

Особливо дивно такі витрати починають виглядати, якщо згадати заяви голови ВЕБ Вадима Мельника про те, що виділених із бюджету коштів на Бюро не вистачає.

Раніше APnews повідомляв, що ДБР прийшло з обшуками до співробітника створеного два місяці тому БЕБ. Очевидно, матеріальної допомоги співробітнику не дісталося, оскільки його підозрюють у здирстві.

Новини партнерів

Суддю у справі Порошенка Бортницьку внесли до "Миротворця": фабрикація кримінальних справ, руйнування судової системи
У США копи випустили сім куль у голого грабіжника, який напав на офіцера з мачете. Відео