"Баварія" - ПСЖ 2:3. Мбаппе двічі забив Ноєру на виїзді

Ще одним героєм матчу став Кейлор Навас.

В Мюнхені "Баварія" приймала ПСЖ в рамках чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. І команди видали просто феноменальний матч з п'ятьма забитими м'ячами. Про це повідомляє APnews.

"Баварія" - ПСЖ 2:3 (1:2, 1:1)

Баварія: Нойер, Ернандес - Алаба - Зюле (Боатенг, 42) - Павар, Кімміх - Горецька (Девіс, 33), Коман - Мюллер - Сане, Чупо-Мотінг.

ПСЖ: Навас, Діалло (Беккер, 46) - Кімпембе - Маркіньос (Еррера, 30) - Дагба, Гейє - Перрейра, Дракслер - Неймар (Рафінья, 90) - Ді Марія (Кін, 71), Мбаппе.

"Баварія" почала матч з позиції сили, і вже на другій хвилині створила небезпечний момент. Однак примудрилася пропустити вже на третій - Ді Марія розігнав контратаку, в якій Неймар зібрав на собі всю захист мюнхенців і відпасував на Мбаппе. Ну а Кіліан потужним ударом прошив Нойєра. Фактично весь перший тайм пройшов за тим же сценарієм - "Баварія" багато, але невинахідливого атакувала, а парижани шукали свої шанси в контратаках.

І їм навіть вдалося забити у вторйо раз (раніше ще один гол Дракслера скасували через офсайд) - після розіграшу штрафного німці вкрай невдало зіграли в обороні і Маркіньос, уникнувши положення "поза грою" розстріляв Нойєра. Правда, ще до перерви "Баварії" вдалося поквитатися один м'яч - Чупо-Мотінг головою пробив повз Наваса після навісу з глибини поля від Мюллера.

Після неймовірно насиченого першого тайму команди не стали зменшувати обороти - в порівнянні з першим таймом в матчі хіба що не вистачало голів. В середині другого тайму команди знову обмінялися м'ячами - спочатку Мюллер класно головою замкнув навіс зі штрафного від Кімміха, а потім Мбаппе в контратаці пробив в ближній кут воріт Ноєра. Німецький кіпер врятувати команду не зміг.

Після цього "Баварія" встигла створити ще достатньо моментів біля воріт ПСЖ. Однак щоразу на допомогу парижанам приходив Кейлор Навас, який багато в чому забезпечив французькому гранду складну виїзну перемогу.

Нагадаємо, що напередодні в Лізі Чемпіонів зіграли ще два чвертьфінальні матчі. "Реал" вдома впевнено обіграв "Ліверпуль" з рахунком 3:1. А "Манчестер Сіті" в поєдинку з "Боруссією" тільки на останній хвилині матчу вирвав перемогу завдяки голу Фодена.

"Порту" - "Челсі" 0:2. Англійці на виїзді впевнено обіграли португальців
Погром біля ОПУ: ДУС озвучило суму збитків