"Батут працює": Ілон Маск відреагував на давній жарт глави Роскосмоса

"Батут працює": Ілон Маск відреагував на давній жарт глави Роскосмоса
Читать на русском

Росіяни привітали Маска із запуском ракети та висловили впевненість, що співпраця між США і Росією в космічній галузі продовжиться

Успішний запуск корабля Crew Dragon з астронавтами на Міжнародну космічну станцію відбувся вчора, 30 травня. З цього приводу Глава SpaceX Ілон Маск і директор NASA Джим Брайденстайн провели спільну прес-конференцію.

Під час конференції журналісти поцікавилися у них, як на американський запуск відреагували колеги з Росії, які останнє десятиліття монопольно доставляли астронавтів до МКС на «Союзах».

В свою чергу, Брайденстайн заявив, що ще не розмовляв з главою «Роскосмосу» Дмитром Рогозіним, але бачив привітання від росіян, які висловлювали впевненість, що співпраця між США і Росією в космічній галузі продовжиться.

Після цього Ілон Маск зі сміхом додав: «Батут працює» ( «The trampoline is working»), уточнивши, що це «внутрішня жарт». «Я знаю», - сміючись сказав глава NASA.

Тим самим Ілон Маск іронічно пригадав твіт Рогозіна 2014 року, який запропонував США «доставляти своїх астронавтів на МКС за допомогою батута».

"Батут працює": Ілон Маск відреагував на давній жарт глави Роскосмоса

Як повідомляв APnews раніше, історичний запуск SpaceX відбувся: в космос відправився перший приватний космічний корабель.

Новини партнерів

Коронавірус в ЗСУ виявили вже у 118 осіб: померли чотири військовослужбовця
Відновлення міжобласного сполучення: у МОЗ пояснили умови для проблемних регіонів