Батько Ірини Ноздровської: Воюю з поліцією, щоб довести, що дочку зарізали та згвалтували

Батько Ірини Ноздровської: Воюю з поліцією, щоб довести, що дочку зарізали та згвалтували
Ексклюзив
Читать на русском

Чоловік намагається довести, що його дочку згвалтували й вбили

Родичам убитої активістки та юриста Ірини Ноздровської жоден президент не допоміг покарати вбивцю. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів батько загиблого, який намагається домогтися справедливості для загиблої доньки.

Чоловік випадково опинився на мітингу під судом, де слухалася справа п'ятого президента Петра Порошенка. Він переплутав будівлю суду з будівлею Нацполіції.

"Я сюди прийшов та приніс заяву головному поліцейському Київської області, тому що я п'ятий рік воюю з поліцією, яка вбила мою старшу дочку Ірину Ноздровську. Ви всі про неї чули. Її катували, згвалтували, ножами били - у неї 17 ножових поранень в шию та в обличчя, а по тілу 18 синців, як показала експертиза, які були нанесені тупим предметом", - повідомив чоловік.

При цьому він вказав, що намагається довести, що його дочку згвалтували й вбили, але ніхто не може йому допомогти покарати вбивцю.

"Ходили до президента, але він нічим не допомагає - ні Зеленський, ні Порошенко - ніхто нам не допомагає, тому що у вбивці дядько суддя - 25 років пропрацював суддею. І Порошенко покрив, і зараз покривають - ніде правди добитися", - підкреслив отець Ірини Ноздровскої.

Нагадаємо, що тіло Ірини Ноздровской знайшли 1 січня 2018 року. Вона займалася розслідуванням смерті своєї сестри, яка загинула в ДТП у 2015 році, через що вона неодноразово отримувала погрози. Вона змогла домогтися, щоб підозрюваного Дмитра Россошанського заарештували.

8 січня поліція затримала підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровскої - Юрія Россошанського - батька підозрюваного у вбивстві сестри Ноздровської. Йому пред'явили підозру в умисному вбивстві. Варто відзначити, що Россошанський-старший спочатку визнав свою провину, але пізніше відмовився від своїх слів.

Новини партнерів

Венедіктова: люди зі всієї України регулярно надсилають нові заяви про злочини Порошенка
Венедіктова пояснила, чому Порошенку не обрали запобіжний захід