Баскетболіста Брайанта включать в Залу слави баскетболу

Баскетболіста Брайанта включать в Залу слави баскетболу
Читать на русском

У 2020 році баскетболіст "Лос-Анджелес Лейкерс" Кобі Брайант буде введений в Зал слави баскетболу Нейсміта.

Колишній баскетболіст "Лос-Анджелес Лейкерс" Кобі Брайант буде введений в Зал слави баскетболу Нейсміта у 2020 році. Дану інформацію опублікував в Twitter журналіст, аналітик НБА Шемс Чаранія.

Зазначено, що Кобі буде включений першим. Крім того, очікується, що дана церемонія може стати найбільш епічною, адже разом з Брайантом мають включити в Зал слави Тіма Данкана і Кевіна Гарнетта.

Нагадаємо, у неділю приватний вертоліт з Брайантом на борту розбився недалеко від Лос-Анджелеса, ніхто не вижив. Крім дочки Брайанта, на борту, за інформацією порталу TMZ, знаходилися ще шість пасажирів і пілот. Вони прямували на баскетбольну тренування в академію Брайанта.

Брайант п’ять разів ставав чемпіоном НБА в складі “Лос-Анджелес Лейкерс”, у 2008 році - визнаний найціннішим гравцем НБА, у 2009 і 2010 роках — найціннішим гравцем фіналу НБА, в складі збірної США Брайант двічі вигравав Олімпійські ігри (2008, 2012).

Він займає четверте місце в списку найрезультативніших гравців в історії НБА (33643 очка), 18 разів брав участь в Матчах зірок НБА. У 2018 році він отримав премію “Оскар” за кращий анімаційний короткометражний фільм “Дорогий баскетбол”.

Новини партнерів

ВООЗ підвищила рівень загрози поширення нового коронавірусу
В ВООЗ не рекомендують евакуювати громадян інших країн з Китаю