Баканов прокоментував обшуки журналістів телеканалу "1+1"

Баканов прокоментував обшуки журналістів телеканалу "1+1"
Читать на русском

Баканов підкреслив, що журналісти мають бути зацікавлені у встановленні істини

Керівник Служби безпеки України Іван Баканов попросив представників телеканалу "1+1" не спекулювати фактами, а також не маніпулювати суспільною думкою під час висвітлення розслідування справи щодо незаконного прослуховування прем‘єр-міністра України Олексія Гончарука. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Баканов підкреслив, що журналісти мають бути зацікавлені у встановленні істини у цій резонансній справі та всебічно сприяти розслідуванню.

"Про жоден тиск на журналістів телеканалу "1+1" або утиски свободи слова в Україні у даній ситуації мова не йде. І йти не може у принципі. Ми говоримо про неупереджене та всебічне розслідування кримінальної справи щодо незаконного прослуховування голови уряду. І слідчі дії проходили не лише по вулиці Куренівській, 18, але й за іншими адресами осіб, що перевіряються", - сказав він.

Голова Служби безпеки України наголосив, що слідчі дії у цій справі проводились щодо міністрів, представників державної влади та УДО. Деякі урядовці за згодою пройшли перевірку на детекторі брехні та всі без винятку поставились до цієї ситуації з розумінням.

Як раніше повідомляв APnews, співробітники Служби безпеки України чотири години проводили слідчі дії на телеканалі "1+1".

Новини партнерів

Укравтодор попередив про ускладнення ситуації на дорогах через сніг
СБУ проводить обшуки у співробітників телеканалу "1+1"