Байден збирається замінити весь урядовий автопарк електромобілями

Байден збирається замінити весь урядовий автопарк електромобілями
Читать на русском

Йдеться про автопарк в 650 тисяч машин.

Президент США Джо Байден докладніше розповів про свій указ під назвою "Зроблено в Америці". Про це APnews повідомляє з посиланням на ABC.

Виступаючи перед журналістами, новий президент пояснив, що документ присвячений американського виробництва і спрямований на те, щоб федеральна влада закуповувала більше американських товарів. Це стосується, в тому числі автомобілів. При цьому Байден хоче повністю укомплектувати урядовий автопарк електрокарами місцевої збірки.

Йдеться про справді гігантський автопарк - станом на 2019 рік у парку федерального уряду налічувалося майже 650 тисяч автомобілів. Щороку на закупівлі нових машин витрачається близько 600 мільярдів доларів.

Причому якщо раніше дозволялося закуповувати автомобілі з часткою локалізації (кількість деталей, вироблених нема за кордоном) не менше 50%, то зараз ці вимоги посилять. Таке рішення повинно створити понад мільйон робочих місць і вивести Штати в лідери з виробництва електрокарів.

При цьому на цей час невідомо, про які компанії йдеться. Хоча це майже напевно будуть Tesla, Rivian і Lordstown, а також гіганти індустрії начебто General Motors і Ford. Ці компанії останнім часом також активно інвестують в ринок електромобілів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що одним зі своїх указів Джо Байден скасував рішення, прийняте Дональдом Трампом. Йдеться про заборону для трансгендерів служити в американській армії. Відповідна постанова адміністрація Трампа прийняла ще в 2017-му році.

Новини партнерів

ФОП і е-лікарняний онлайн: у "Дії" з'явиться шість нових послуг для українців
«Запрошую вас в гості, обіймаю!»: Тимошенко зловили на приязному листуванні з Єрмаком, - фото