Байден: США вважатимуть вторгненням будь-який перетин військами РФ кордону України

Байден: США вважатимуть вторгненням будь-який перетин військами РФ кордону України
Читать на русском

Президент США також заявив про готовність вжити заходів, якщо Росія діятиме проти України невійськовими методами.

Після заяви про "незначне вторгнення" Російської Федерації президент США Джо Байден зробив нове, в якому наголосив, що будь-який перетин російськими військами кордону України Америка вважатиме вторгненням. Пише APnews.

За словами глави держави, російська агресія одразу отримає різку відповідь від США.

"Я абсолютно чітко говорив президенту Путіну, і з його боку немає ніякого непорозуміння, що якщо будь-які, будь-які мобілізовані російські підрозділи перетнуть кордон з Україною, це буде вторгненням, яке зустрінеться жорсткою і скоординованою економічною відповіддю, яку я докладно обговорив з нашими союзниками", – повідомив Байден.

Крім того, Байден заявив про готовність США вжити заходів у разі, якщо РФ діятиме проти України невоєнними методами. І вторгненням вважатимуть і наявність "зелених чоловічків" на території України, як це було у Криму у 2014 році.

"Росія давно використовує інші методи з метою агресії, ніж відкриті військові дії. Напіввоєнна тактика, так звані атаки в сірій зоні, дії російських військових, які не носять російську форму. Ми повинні бути готові дати рішучу і єдину відповідь і на це із застосуванням різних інструментів, які є у нашому розпорядженні. Але немає жодного сумніву, нехай не буде жодного сумніву, що якщо Путін зробить такий вибір, Росія заплатить високу ціну", - сказав Байден.

Також глава Білого дому наголосив на серйозних економічних наслідках для Росії у разі повномасштабної агресії.

Раніше APnews повідомляв, Зеленський різко відповів Байдену на слова про незначне вторгнення РФ.

Новини партнерів

В Україні може з'явитися космодром: вже знайшли місце, але треба домовитись з Туреччиною
Ресторан, який потрапив у скандал через секс-вечірку, проводив стриптиз-шоу у національних костюмах