Байден словесно "накинувся" на Путіна і закликав країни захищати суверенітет України

Байден словесно "накинувся" на Путіна і закликав країни захищати суверенітет України
Читать на русском

Він додав, що "тримає курс на мир" і хоче майбутнього, в якому всі країни будуть мати можливість вільно вибирати свій шлях - без погроз застосування сили і примусу.

Президент США Джо Байден під час виступу на Мюнхенській конференції безпеки заявив, що бачить загрози з боку Росії для демократичного світу. Також він нагадав, що Європі і США важливо підтримувати територіальну цілісність України.

Про це повідомляє APnews з посиланням на його заяву.

Байден наголосив, що Кремль намагається атакувати західні демократії і використовує корупцію як зброю, щоб підривати їх інституції.

"Путін хоче послабити європейський проект і НАТО. Він хоче зруйнувати нашу трансатлантичну єдність і нашу рішучість, тому що для Кремля набагато легше залякувати і погрожувати окремим державам, ніж домовлятися з сильним і тісно об'єднаним трансатлантичним співтовариством. Ось чому підтримка суверенітету і територіальної цілісності України має життєво важливе значення для Європи і США", - заявив президент США.

При цьому він додав, що "тримає курс на мир" і хоче майбутнього, в якому всі країни будуть мати можливість вільно вибирати свій шлях - без погроз застосування сили і примусу.

Раніше APnews повідомляв, що в Білому домі пояснили терміновий дзвінок президента США Байдена російському колезі Путіну.

Новини партнерів

Україна і Росія за 7 років не досягли ніякого прогресу у питанні територіальної цілісності – Меркель
$200 за ніч. Одеситка продавала бідних українок в секс-рабство за кордон