Байден не вводитиме санкції проти "Північного потоку — 2"

Байден не вводитиме санкції проти "Північного потоку — 2"
Читать на русском

З рішенням не вводити санкції щодо "Північного потоку - 2" не згоден конгрес і конкретно сенатор Тед Круз.

При президенті США Джо Байдені не планують вводити санкції щодо газопроводу "Північний потік - 2", який почали заповнювати блакитним паливом. Цю позицію Білий дім не змінив навіть попри розбіжність з сенатором-республіканцем Тедом Крузом, який заявляв, що владі США "за законом належить" ввести санкційні заходи.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Politico. За даними видання, Тед Круз гальмує затвердження кандидатів на посади в Держдепартаменті та Мінфіні США, щоб змусити Вашингтон вдатися до нових санкцій проти трубопроводу. Однак адміністрація дала зрозуміти, що ніяких обмежень, поки на посаді президента буде Джо Байден не введуть.

Як вказали джерела з Білого дому агентству Reuters, прискорено можуть бути призначені співробітники Мінфіну, а також численні кандидатури американських послів. Однак для цього потрібна згода всіх 100 сенаторів, і справу гальмує Круз. Він єдиний, хто не дає свій дозвіл.

Раніше APnews повідомляв, "Північний потік - 2" почали заповнювати газом. "Газпром" заявив про старт процедури щодо заповнення першої нитки газопроводу.

Новини партнерів

Україна може отримати новий транш від МВФ до кінця року - ЗМІ
Корабель ВМС України, що потрапив в аварію у Чорному морі, буксирують до Одеси. Екіпаж евакуювали