Байден: можливий напад РФ на Україну призведе до посилення військової присутності США у країнах НАТО

Байден: можливий напад РФ на Україну призведе до посилення військової присутності США у країнах НАТО
Читать на русском

За словами президента США, посилення військової присутності допоможе "заспокоїти тих, хто перебуває на східному фланзі".

Можливий напад Російської Федерації на Україну на додаток до економічних заходів з боку США призведе до посилення військової присутності Америки на території країн НАТО у Східній Європі.

Про це повідомив президент США Джо Байден у розмові з журналістами, пише APnews.

"Ймовірно, нам потрібно посилити нашу присутність у країнах НАТО, щоб заспокоїти особливо тих, хто перебуває на східному фланзі. На додаток до цього я дав зрозуміти (президенту Росії Володимиру Путіну – ред.), що ми також забезпечимо обороноздатність українців", - сказав він.

Водночас Джо Байден заявив, що відправка американських військ для захисту України від Росії "не входить до планів", оскільки країна не є членом Північноатлантичного Альянсу.

"Ідея про те, що Сполучені Штати збираються в односторонньому порядку застосувати чинність, щоб протистояти вторгненню Росії в Україну, зараз не обговорюється", - сказав Байден.

Раніше APnews повідомляв, президент США Джо Байден під час бесіди з журналістами зазначив, що під час переговорів з російським президентом Володимиром Путіним дав йому зрозуміти, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну загрожуватиме Кремлю серйозними економічними наслідками.

Новини партнерів

США готуються ввести санкції проти українських корупціонерів – Квін
"Зоозахисників не приймаємо" - тату-салон у Києві потрапив у скандал, коли вирішив "набити" татуювання свині