"Багато обіцяв": Зеленський пригрозив Венедіктовій звільненням

"Багато обіцяв": Зеленський пригрозив Венедіктовій звільненням
Читать на русском

Володимир Зеленський встановив Ірині Венедіктовій дедлайн до Нового року

Президент Володимир Зеленський встановив генеральному прокурору Ірині Венедіктовій дедлайн по боротьбі з корупцією. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю глави держави для ВВС.

Він не погодився, що в частині боротьби з корупцією він "багато обіцяв та недостатньо зробив". При цьому він заявив, що, якщо до Нового року у Венедиктової не буде "результату", то вона піде з посади.

"Поки ще не закінчився мій президентський термін ... Те, що я обіцяю, я хочу виконати, я йду до цієї мети. У мене попереду все ж три з половиною роки, я впевнений в собі, впевнений в людях, які мене оточують. Їх небагато, але ми - команда", - заявив Зеленський.

Крім того, президента не лякає така швидка зміна чиновників, тому що "немає часу".

"Вони могли не пересаджати всіх корупціонерів; я розумію, півроку - дуже мало. Але повинні бути кроки, ми повинні відповідати перед суспільством, якому ми пообіцяли, що будуть посадки. Ми це обіцяли. І якщо зараз чинний генпрокурор, якщо вона до кінця року не покаже результат, їй я дам таку ж відповідь", - підкреслив голова держави.

Як раніше повідомляв APnews, Ірина Венедіктова заявила, що проживання на президентській дачі необхідно з метою її безпеки та пообіцяла переїхати найближчим часом

Новини партнерів

Шкарлет заявив, що студентів не будуть примусово виселяти з гуртожитків
"Не чіпляюсь за владу": Зеленський розповів, коли він покине пост президента