Багато людей і гори відкритих продуктів: в Києві продовжує працювати один з великих ринків

Багато людей і гори відкритих продуктів: в Києві продовжує працювати один з великих ринків
Ексклюзив
Читать на русском

У планах адміністрації проводити температурний скринінг всім відвідувачам ринку.

У Києві ринок "Столичний" станом на четвер, 2 квітня, продовжує свою роботу попри те, що діє заборона у зв'язку з карантином. Про це повідомив власний кореспондент APnews.

На самому ринку достатньо багато покупців, багато з яких використовують маски. Продавці також використовують маски та рукавички. При цьому продукти - овочі та фрукти - на прилавках нічим не прикриті.

В адміністрації ринку відзначили, що він знаходиться територіально не в Києві, а в Київській області. Відповідно, розпорядження КМДА щодо "Столичного" не мають ніякої юридичної сили. Крім того, ринок є місцем гуртового продажу, і роздрібна торгівля тут майже не ведеться.

Водночас, в адміністрації ринку зізналися, що не можуть проконтролювати всіх продавців і то, як вони відпускають покупцям товар, а також вплинути на них.

На "Столичному" вжито заходів для запобігання зараження коронавірусом, тому кожен продавець повинен:

  • мати антисептик;
  • ходити в медичній масці.

Крім того, всі, хто приїжджає на ринок на авто, проходять температурний контроль. У планах адміністрації проводити температурний скринінг всім відвідувачам ринку.

Також щочетверга проводять "санітарний день" в рамках якого всі поверхні обробляються дезинфікуючим засобом.

Як раніше повідомляв APnews, український уряд на час карантину через поширення коронавірусу запровадив низку заборон і обмежень для громадян країни.

Новини партнерів

Кабмін закликав аптеки працювати цілодобово
Коронавірус підхопили діти: на Вінниччині нові випадки інфікування