"Багато ідіотів, які пишуть заяви": Степанов назвав політичною "вакцинну справу" НАБУ

"Багато ідіотів, які пишуть заяви": Степанов назвав політичною "вакцинну справу" НАБУ
Читать на русском

Максим Степанов вважає, що справу незабаром закриють

Справа Національного антикорупційного бюро щодо Міністерства охорони здоров'я через закупівлі вакцини від CОVID-19 носить виключно політичний характер. Про це заявив глава МОЗ Максима Степанова в ефірі телеканалу Україна 24, передає APnews.

"Справа закінчиться тим, що вона буде закрита, це ясно вже, але просто сам елемент того, що хтось намагається зробити з цього черговий хайп. Є НАБУ, заявник (керівник ДП "Медзакупкі" Арсен Жумаділов, - ред.), який пише заяву. Вони зобов'язані за законом відрити справу. Вибачте, але у нас ідіотів, які пишуть заяви та відкривають справи дуже велика кількість - і про ці справи ніхто не знає. Вони не можуть не відкрити. А тут же зробили розголос", - розповів міністр.

При цьому він вказав, що Міністерство охорони здоров'я оперативно передало в НАБУ всі документи на їх запит.

"Чому я сказав, що це чисто політичний контекст? Поставте себе на місце виробника вакцин: вони всі з репутацією, у них немає зараз ніякої проблеми з реалізацією вакцин. Вони зараз - керівники компаній - президенти - спілкуються виключно з президентами країн, з прем'єр-міністрами, в крайньому - з міністрами охорони здоров'я. (...) і вони дивляться - ось в Україні це супроводжується скандалами, а ніхто не хоче влазити в скандали", - підсумував Степанов.

Як раніше повідомляв APnews, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що МОЗ веде прозору політику закупівлі COVID-вакцин. Таким чином він відреагував на інформацію про те, що НАБУ початок розслідування у справі про закупівлю вакцин через посередника.

Новини партнерів

«Терпіти не можу!»: Єрмак розповів, що найбільше ненавидить в ОПУ
Депутата Київради виключили з фракції після нападу на ведучого "Телебачення Торонто"