Багаті українці вже масово ставлять собі апарати ШВЛ в гаражах, але це ідіотизм - Радуцький

Багаті українці вже масово ставлять собі апарати ШВЛ в гаражах, але це ідіотизм - Радуцький
Ексклюзив
Читать на русском

Радуцький уточнив, що знає приблизно 15 осіб, у яких вдома є апарати ШВЛ

Багато заможних людей в Україні вже закупили власні апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) і поставили у себе вдома.

Про це в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ ПІДКАСТ" на YouTube каналі APASOV розповів глава комітету Ради з питань здоров'я нації, радник президента України Володимира Зеленського Михайло Радуцький.

"Я знаю, що є дуже багато багатих людей, які ШВЛ собі в гаражі поставили. Тобто на моє запитання: "А що ви з ними будете робити?", відповіді немає, але я знаю дуже багатьох людей, у яких ШВЛ в будинку стоять", - зазначив він.

Радуцький уточнив, що знає приблизно 15 осіб, у яких вдома є апарати ШВЛ, проте він вважає, що в Україні їх більше. Глава комітету Ради з питань здоров'я нації підкреслив, що апарати неможливо включити поза лікарнею, однак його аргументи не слухають.

"Я думаю, що їх набагато більше, але тих, кого я знаю, людей 15. Причому всі мої аргументи, що це ідіотизм, вони не сприймають. І я кажу: "Ти вдома, у тебе кисню немає, розводки, ти його не включиш. Навіть якщо ти купиш лікаря, ти його не включиш, - перше. Друге: його навіть не будь-який лікар підключить", - додав Радуцький.

Як повідомляв APNews раніше, глава ГО "Інфекційний контроль", керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін заявив, що система охорони здоров'я в Україні штучно створена таким чином, щоб кожен рік хворіли мільйони українців.

Новини партнерів

В Італії коронавірус забрав життя понад 70 лікарів
В Україні спеціально створили систему, щоб мільйони людей хворіли - інфекціоніст Александрін