Бабіков: допустити прослушку директора ДБР - це не фіаско

Бабіков: допустити прослушку директора ДБР - це не фіаско
Читать на русском

Олександр Бабіков заявив, що до сих пір не встановлено особу людини, яка поставила прослушку в кабінеті екс-директора ДБР.

Заступник голови Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков заявив, що особистість людини, яка розмістила прослушку в кабінеті екс-директора ДБР Романа Труби, до сих пір не встановлена. При цьому, пристрій, на який відбувався запис, виявлено - він не використовується спецслужбами.

Про це Бабіков розповів в інтерв'ю журналістці Наталії Влащенко на телеканалі "Україна 24", передає APnews.

"Ми виявили технічний пристрій, яким був здійснений запис і провели його аналіз. Це не технічний пристрій, який використовується спецслужбами і знаходиться на балансі. Людина, яка його встановила - не встановлена", - заявив Олександр Бабіков.

На запитання, як відомство, зобов'язане розслідувати злочини вищих посадових осіб, не може знайти винних у прослуховуванні власного директора, він відповів:

"Це не фіаско. Подивіться скільки у нас, як в ДБР, так і в державних органах за кордоном - всі слухають всіх. З кожним днем ​​поліпшуються технічні можливості для прослушки. У кожному з випадків були проведені експертизи. Всі оприлюднені записи це навіть не перші і не другі копії. "Справжність" голосів визначити неможливо. По 90% записів експерти можуть сказати лише "ймовірно голоси справжні".

Як повідомляв APnews, адвокат Олег Шрам заявив, що Бабіков і Соколов через Кабмін протягли під себе норму, яка суперечить Конституції.

Новини партнерів

Суд просять визнати незаконним опитування Зеленського
Зеленський проведе військовий парад на День Незалежності