Азербайджан заявив, що може знищити АЕС у Вірменії ракетним ударом

Азербайджан заявив, що може знищити АЕС у Вірменії ракетним ударом
Читать на русском

Даргяхли підкреслив, що до ракетних ударів Азербайджан може вдатись у відповідь на погрози Єревана нанести удар по Мінгячевірському водосховищу

Представник Міністерства оборони Азербайджану Вагіф Даргяхли заявив, що Баку може завдати ракетних ударів по атомній електростанції у разі обстрілу стратегічних об'єктів вірменською стороною. Про це повідомляє APnews з посиланням на 1news.az.

Даргяхли підкреслив, що до ракетних ударів Азербайджан може вдатись у відповідь на погрози Єревана нанести удар по Мінгячевірському водосховищу.

За його словами, рельєф і проведені на об'єкти укріплювальні роботи, а також засоби ППО не дозволять знищити стратегічний об'єкт.

"Водночас вірменська сторона не повинна забувати, що новітні ракетні системи, що знаходяться на озброєнні нашої армії, дозволяють з високою точністю вдарити по Мецаморській АЕС, що може стати для Вірменії причиною великого лиха", - сказав Даргяхли.

Як повідомляв APnews раніше, на кордоні між Азербайджаном та Вірменією вдень 12 липня спалахнули бойові дії. Азербайджанська сторона звинувачує бойовиків Вірменії в артилерійських обстрілах.

Новини партнерів

Під Радою встановили самотній "мовний" намет протесту
Терміни, застава та кримінальна відповідальність: Рада ухвалила зміни до виборчого законодавства