Автозаки та колючий дріт. У Мінську протестувальники вийшли на "Марш гордості"

Автозаки та колючий дріт. У Мінську протестувальники вийшли на "Марш гордості"
Читать на русском

Також повідомляється, що традиційно в Мінську немає інтернету.

У Мінську на 64-й день протестів у центрі знову відключили інтернет та стягнули велику кількість військової техніки. Про це APnews пише з посиланням на білоруський портал Tut.by.

Так, у Мінську на 64-й день протестів проти фальсифікації президентських виборів в Білорусі був оголошений "Марш гордості".

"На вулиці Саперів, яка веде прямо до Палацу незалежності...були помічені десятки одиниць техніки: автобуси, вантажівки для перевезення людей, автозаки, джипи з системою "рубіж" і машини з колючим дротом", - пише видання.

Також повідомляється, що традиційно в Мінську немає інтернету.

"Традиційне недільне відключення інтернету. Компанія повідомляє, що "відповідно до розпорядження уповноважених державних органів" 11 жовтня в Мінську знижена пропускна здатність мобільного інтернету. Виконання цієї вимоги веде до істотного погіршення якості сервісу передачі даних або тимчасової недоступності послуги", - додає видання.

Нагадаємо, протести у Білорусі спалахнули після президентських виборів 9 серпня, на яких за даними ЦВК переміг Олександр Лукашенко. Тоді десятки тисяч людей вийшли на вулиці Білорусі, після чого почалося жорстоке придушення протестів.

Як повідомляв APnews раніше, у Данії на онлайн-засіданні парламенту 40 хвилин виступала підставна особа, яка видала себе за Тіхановську.

Новини партнерів

В Дніпрі у руках 5-річного хлопчика здетонувала граната для страйкболу
У Львові троє людей отруїлися чадним газом: загинув молодий хлопець