Автобус з українцями завернули на кордоні з Польщею через COVID у пасажира: він сам зізнався

Автобус з українцями завернули на кордоні з Польщею через COVID у пасажира: він сам зізнався
Читать на русском

Всім пасажирам, які подорожували цим автобусом, було відмовлено у в'їзді до Польщі.

Автобус з українцями не пропустили через польський кордон через коронавірус в одного із пасажирів. При цьому, хворий сам сповістив про підтверджений позитивний результат COVID-тесту.

Про це APnews повідомляє з посиланням на польське видання Lublin112.

Повідомляється, що у середу, 3 березня, на реєстрацію з’явився громадянин України, який повідомив, що має позитивний результат тесту на COVID-19. Чоловік сказав, що почувається добре і він не має симптомів.

Однак, незважаючи на відсутність симптомів, прикордонники одразу негайно ізолювали автобус у місці, де пасажири не могли контактувати з іншими людьми, які перетинають кордон.

Врешті-решт, всім пасажирам, які подорожували цим автобусом, було відмовлено у в'їзді до Польщі через те, що їх в'їзд може становити загрозу для здоров'я населення.

Зазначається, що в автобусі перебувало 26 пасажирів, 25 з яких – громадяни України та один громадянин Молдови. Всі вони повернувся на територію України.

Варто зауважити, що на польському кордоні, який є також зовнішнім кордоном ЄС, досі діють обмеження, пов'язані з запобіганням поширення COVID-19. Зокрема, це обмеження на в’їзд іноземців до Польщі, і обов’язок пройти карантин після перетину кордону.

Так, для того, щоб не сидіти на самоізоляції, на кордоні необхідно пред'явити негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до в'їзду в Польщу.

Як повідомляв APnews, двоє українських дипломатів попалися в Польщі на контрабанді.

Новини партнерів

В КСУ оскаржують призначення міністра освіти Шкарлета
Бех-Романчук вийшла в фінал чемпіонату Європи