Авіакомпаніям рекомендували не літати над Азовським та Чорним морем: у чому причина

Авіакомпаніям рекомендували не літати над Азовським та Чорним морем: у чому причина
Читать на русском

Рекомендація діятиме з 14 по 19 лютого

Авіакомпаніям рекомендували уникати прольоту над частиною акваторії Чорного та Азовських морів. Попередження пов'язане з військовими навчаннями Російської Федерації, які заплановані на період із 14 по 19 лютого.

Про це повідомляє APnews із посиланням на прес-службу "Украерорух".

"Повітряний простір над територією України відкритий, за винятком його частин, закритих з 2014 року над тимчасово окупованою територією Республіки Крим та Сходу країни. Жодних рішень щодо закриття авіапростору не приймалося", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку з військовими навчаннями РФ у Чорному та Азовському морях низка регіонів оголошена потенційно небезпечними, тому авіакомпаніям рекомендовано з 14 по 19 лютого не літати у цих зонах.

"Повітряний простір над територією України є відкритим та доступним для планування польотів. Безпека польотів забезпечується на належному рівні відповідно до міжнародних норм та стандартів", - підсумували в держпідприємстві.

Як повідомляв APnews, у Міністерстві інфраструктури заявили, що інформація про закриття повітряного простору України не відповідає дійсності, а більшість авіакомпаній продовжують свою роботу без обмежень.

Новини партнерів

В Україну від Литви прибули зенітні комплекси Stinger
У Латвії заявили про готовність прийняти до 10 000 біженців з України у разі вторгнення РФ